Co się kryje pod nazwą CSIO5* Sopot?

To wielkie jeździeckie święto, które potrwa 4 dni od czwartku do niedzieli (13-16.06). W tym roku przy okazji rozgrywania zawodów tej najwyższej rangi, odbędą się również konkursy CSI* dla młodych koni 6 i 7 letnich, które będą rywalizowały na parkurach o wysokości odpowiednio 120 cm oraz 130 cm. Do Sopotu zawitają zawodnicy z całego świata, by rywalizować łącznie w 16 konkursach. Pula nagród w tym roku wynosi ponad 2 miliony złotych!

Program zawodów dostępny jest TUTAJ.

 

Wstęp na zawody w czwartek oraz piątek jest bezpłatny!

W piątek zostanie rozegrany dwunawrotowy konkurs Grand Prix z przeszkodami o wysokości 160 cm, w którym na zwycięzce czekać będzie nagroda pieniężna w wysokości ponad 143 tys. zł.

Bilety na sobotę oraz niedzielę można kupić przez stronę Eventim.pl bądź klikając w poniższy link.
KUP BILET

Niedziela podczas CSIO5* w Sopocie będzie wielkim biało-czerwonym świętem. Tego dnia zostanie rozegrany Puchar Narodów. Jest to konkurs, w którym zawodnicy rywalizują drużynowo. Sopot drugi rok z rzędu będzie gościł zespoły z elitarnej I dywizji. W roku 2018 triumfowali Belgowie, a Polacy pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując wysokie 4 miejsce ex aequo ze Szwedami. W tym roku zapowiadają się kolejne wielkie emocje. Nie może Was zabraknąć.