5* po raz piąty, CSI1* oraz CSIO Sopot Young Stars!

Program tegorocznych zawodów CSIO5* Sopot wypełniony będzie po brzegi sportowymi emocjami, zarówno dla najmłodszych adeptów jak i jeźdźców ze światowej czołówki.

W programie:

👉🏼 CSIO Sopot Young Stars to konkursy rozgrywane w 4 kategoriach dla zawodników, którzy podczas 8 zawodów ogólnopolskich DiM rozgrywanych w całej Polsce uzbierali najwyższą ilość punktów kwalifikacyjnych w swojej kategorii.

👉🏼 CSI1*, to 4 konkursy międzynarodowe, do których każdy z zawodników może zgłosić dwa konie. Pula nagród o wysokości 65 tys. złotych, to doskonała okazja dla polskich jeźdźców!

👉🏼 CSIO5* – zawodników, których drużyny należą do europejskiej I Dywizji Pucharu Narodów, sopocka publiczność będzie miała okazję oglądać po raz piąty. Dzięki wieloletnim staraniom organizatorów, na parkurach mogliśmy podziwiać już najlepszych zawodników z całego świata, m.in. Henrika von Eckermanna – aktualnego lidera światowego rankingu, zespół z Belgii, który w zeszłym roku wygrał finał cyklu LONGINES FEI Jumping Nations Cup w Barcelonie czy Mistrza Europy Andre Thieme. Od czwartku do niedzieli zawodnicy będą rywalizować w konkursach zaliczanych do światowego rankingu LONGINES, w których przeszkody osiągać będą do 160 cm, Pucharze Narodów, w którym zobaczymy 8 zespołów oraz konkursie Grand Prix z pulą nagród ponad 634 tys. złotych!

Jeśli jesteś miłośnikiem sportowych emocji, jeździectwa oraz rywalizacji na najwyższym poziomie – nie może cię z nami zabraknąć!
📍15 – 18 czerwca, Hipodrom Sopot .
🎫 Sprzedaż biletów już wkrótce!