CSIO YOUNG STARS

W tym roku już po raz drugi podczas CSIO4* Sopot Horse Show zapraszamy na zawody skierowane specjalnie do młodych sportowców.

CSIO Sopot Young Stars to propozycja dla najmłodszych, naszym celem jest promowanie jeździectwa i zachęcanie dzieci i młodzieży do ciągłego podnoszenia umiejętności. Udział w konkursach Young Stars, podczas najważniejszego w roku wydarzenia jeździeckiego to nie lada gratka dla młodych zawodników, którzy będą mogli nie tylko osobiście poznać najsłynniejszych zawodników ze światowej czołówki, ale także wystartować na tym samym placu konkursowym, przed tą samą publicznością. To skok w wielki świat jeździecki, ogromne przeżycie i szansa na zdobycie nie lada doświadczenia już w młodym wieku. 

Aby móc wystartować w Sopocie, młodzi zawodnicy już od stycznia zbierają punkty kwalifikacyjne, które przyznawane są podczas ośmiu imprez jeździeckich o randze ogólnopolskiej.

Zawodnicy wystartują w czterech kategoriach, konkursy w ramach Young Stars potrwają od czwartku do soboty, a dodatkową atrakcją będzie konkurs na najciekawsze przebranie jeźdźca i konia, który odbędzie się w piątek. 

Serdecznie zachęcamy do kibicowania młodym jeźdźcom na sopockim parkurze podczas CSIO Sopot Young Stars.

RANKING: CSIO Sopot Young Stars Ranking