Kup bilet i daj się ponieść sportowym emocjom!

Miłośnicy sportowych wrażeń mogą już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach, podczas największej jeździeckiej imprezy w Polsce jaką jest CSIO5* Sopot Horse Show 2022! 

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na najważniejsze wydarzenie roku na Sopockim Hipodromie, które odbędzie się w dniach 9-12 czerwca. Kolejny rok z rzędu na kibiców czekają topowi zawodnicy z całego świata, którzy walczyć będą w 11 konkursach o łączną pulę nagród ponad 2 milionów złotych!

Longines FEI Jumping Nations Cup to najstarszy cykl zawodów drużynowych Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, którego początki sięgają 1909 roku. Od czterech lat dzięki możemy oglądać w Sopocie konkursy CSIO rangi 5*. Tym samym Polska dołączyła do elitarnego grona organizatorów najważniejszych imprez jeździeckich na świecie.

KUP BILET

Co poza Pucharem Narodów? 

Na pewno sporą dawkę emocji przyniesie piątkowy konkurs Grand Prix zaliczany do światowego rankingu Longines. W zeszłym roku na arenie królował, niespełna 20 letni zawodnik z USA Brian Moggre, którego było to pierwsze zwycięstwo w karierze na zawodach tej rangi. Łącznie przez 4 dni rozegranych zostanie 11 konkursów międzynarodowych, 4 konkursy w ramach CSIO Sopot Young Stars, w których startować na kucykach będą najmłodsi adepci jeździectwa. Na zakończenie sportowych zmagań rozegrany zostanie Sopocki Konkurs Jubileuszowy.

Kibicowanie na trybunach i odpoczynek w jednym. 

Jak co roku na sopockim Hipodromie, CSIO5* Sopot Horse Show towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. W przerwie kibice będą mogli odwiedzić wystawców u których znajdzie się nie tylko sprzęt jeździecki, strefę foodtrucków, w której każdy znajdzie coś dla siebie czy część przeznaczoną dla najmłodszych, gdzie każdy mały jeździec będzie mógł spróbować swoich sił na kucykach.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW