CSIO4*, CSI1* oraz CSIO Sopot Young Stars w 2024

Program tegorocznych zawodów CSIO4* Sopot wypełniony będzie po brzegi sportowymi emocjami, zarówno dla najmłodszych adeptów jak i jeźdźców ze światowej czołówki.

W programie:

👉🏼 CSIO Sopot Young Stars to konkursy rozgrywane w 4 kategoriach dla zawodników, którzy podczas 6 zawodów ogólnopolskich DiM rozgrywanych w całej Polsce uzbierali najwyższą ilość punktów kwalifikacyjnych w swojej kategorii.

👉🏼 CSI1*, to 6 konkursów międzynarodowych, do których każdy z zawodników może zgłosić dwa konie. Pula nagród o wysokości prawie 30 tys. złotych, to doskonała okazja dla polskich jeźdźców!

👉🏼 CSIO4* – to pula nagród o wysokości ponad 1 mln złotych w 8 konkursach międzynarodowych, czy 14 teamów w Pucharze Narodów! Dzięki wieloletnim staraniom organizatorów, na parkurach mogliśmy podziwiać już najlepszych zawodników z całego świata, m.in. Henrika von Eckermanna – aktualnego lidera światowego rankingu czy Mistrza Europy Andre Thieme. Od czwartku do niedzieli zawodnicy będą rywalizować w konkursach zaliczanych do światowego rankingu LONGINES, w których przeszkody osiągać będą do 160 cm.

Jeśli jesteś miłośnikiem sportowych emocji, jeździectwa oraz rywalizacji na najwyższym poziomie – nie może cię z nami zabraknąć!
📍13 – 16 czerwca, Hipodrom Sopot .
🎫 Sprzedaż biletów w serwisie Eventim!